| Brand | Darice |
|---|---|
| Unit Type | Unit |
| Length | 1" |
| Color | Brown |
| MPN | 10177-50 |
| Height | 1" |
| Material | Acrylic |
| Unit Quantity | 40 |
| Width | 1" |
| UPC | 082676218897 |
Check the listing for details. Darice Acrylic Pom Poms Brown 1" (40 pieces). Color: Brown, Width: 1", Condition: New. Listed at 5.99 USD.