| Brand | Trademark Poker |
|---|---|
| Product Weight (lb) | 21 lb |
| Returnable | 90-Day |
| Manufacturer Warranty | 30 days |
| Product Height (in) | 25 in |
| Product Length (in) | 3.25 in |
| Product Width (in) | 20 in |
| UPC | 711181612516 |
Check the listing for details. Dart Board Cabinet Set in Walnut. Condition: New. Listed at 43.85 USD. It includes a high quality, self healing dart board, 6 steel tip darts, chalkboard scoreboard, chalk, eraser and mounting supplies. Door-mounted chalkboard for easy score keeping. We do not accept P.O. Boxes.