| Model | CB05E |
|---|---|
| Material | MDF, PP, ABS |
| Plug Type | US Standard |
| Color | Yellow |
| Shape | Rectangular |
| Voice Prompt | English |
| Power Supply | Adapter (Standard) |
| Mounting Type | Wall-mounted |
| Suggested Users | Unisex-adult |
| Game Types | 27 Categories, 243 Sub-categories |
| Display Type | 4 LEDs High Brightness Display |
| Operating Mode | Push Button |
| Input | 100-240V |
| Output | 6.0V 0.45A 2.7W |
| Maximum Number of Players in a Game | 16 |
| Folded Size(W*H) | 50*69cm/19.68*27.16in |
| Expanded Size(L*H) | 102*62cm/40.15*24.4in |
Check the listing for details. Dartboard Cabinet Electronic Dart Machine Decorative Dartboard Cabinet Kit. Color: Yellow, Condition: New. Listed at 113.05 USD. Specifications Model: CB05E Material: MDF, PP, ABS Plug Type: US Standard Style: Modern Color: Yellow Shape: Rectangular Voice Prompt: English Power Supply: Adapter (Standard) Mounting Type: Wall-mounted Suggested Users: Unisex-adult Game Types: 27 Categories, 243 Sub-categories Display Type: 4 LEDs High Brightness Display Operating Mode: Push Button Input: 100-240V Output: 6.0V 0.45A 2.7W Maximum Number of Players in a Game: 16 Product Size: Folded Size(W*H): 50*69cm/19.68*27.16in Expanded Size(L*H): 102*62cm/40.15*24.4in Gross Weight: 9.5kg/20.94lbs Package Size: 56*12*73.5cm/22.05*4.72*28.94in.