| Country of Origin | United States |
|---|---|
| Brand | Darton |
| Dexterity | Right Hand |
| Overall Length (in.) | 46" |
| Draw Length (in.) | 31" |
| Color | Camo |
| Model | Trailmaster |
| Material | Wood / Metal |
| Draw Weight (lbs.) | 42 lbs |
| Archery Type | Bow Hunting |
| Suitable For | Men |
Check the listing for details. Darton Trailmaster Compound Bow. Color: Camo, Condition: Used, Made in United States. Listed at 65.00 USD.