| Country of Origin | China |
|---|---|
| Brand | Virego |
| Charging | Type-C Port/,DC12V/24V, 2.5A |
| Features | 2.4G WiFi,TouchScreen,Voice Control,Night Vision,Parking Monitor |
| G Sensor | Support |
| Language | English, French, German, Spanish, Italian, Chinese |
| Location of the item | United States |
| Loop recording | Support |
| Mounting Type | Adhesive Mount |
| Notes | Please use original accessories for installation |
| Parking Monitor | 24H/48H,need additional hardware kit |
| Product Model | A4 |
| Screen Size | 2" |
| Storage temperature | -4°F-158°F (-20°C-70°C) |
| Type | Dash Camera |
| Video Resolution | Front:4K+Rear:1080P |
| Warranty | 2 Year |
Check the listing for details. Dash Cam Front and Rear 4K Dash Camera, 2.4GHz WiFi, 2 inch IPS Screen. Condition: New, Made in China. Listed at 62.99 USD. Installation: Follow the included instructions for proper installation to maximize the benefits of the Dash Cam. [Super Night Vision] Ensure round-the-clock clarity with sharp video quality, even in low-light conditions.