| Shape | Square |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Color | White |
| Material | Ceramic |
| MPN | N/A, 1733530 |
| Item Depth | 11 in |
| Brand | DASH |
| Type | Standard Waffle Maker |
| Capacity | 4 |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Item Height | 4 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | Dash Disney |
| Features | Non-Stick |
| Cable Length | 60 in |
| Components Included | Handle, Instruction Manual, Non-Stick Pan |
| Power | 500 W |
| Item Weight | 7 lbs |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 15 in |
Check the listing for details. Dash Disney Mickey and Friends No Drip Waffle Maker. Color: White, Condition: New, Made in China. Listed at 5.89 USD. This is a new in box Dash Disney Mickey & Friends Waffle Maker, No-Drip, Ceramic Nonstick.