| Binding | Unknown Binding |
|---|---|
| Product Group | Kitchen |
| Shape | Egg |
| Part Number | DMWEG001PG |
| Power Source | Electric |
| Size | Mini |
| Color | Green |
| Material | Metal |
| MPN | DMWEG001PG |
| Item Length | 8 in |
| Brand | DASH |
| Product Type Name | COUNTERTOP_GRIDDLE_APPLIANCE |
| Type | Belgian Waffle Maker |
| Item Height | 4 in |
| Model | DMWEG001PG |
| Features | Non-Stick |
| Item Width | 7 in |
| Power | 350 W |
| UPC | 810051858648 |
Check the listing for details. Dash Easter Egg Mini Waffle Maker Teal Green Non-Stick 4". Color: Green, Condition: New. Listed at 14.99 USD. Brand new. Box may have minor shelf wear. Please review pictures carefully before purchasing. Fast free shipping! If you have any questions or concerns, please let me know.