| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Number of Compartments | 7 |
| Shape | Circle |
| Power Source | Electric |
| Manufacturer Warranty | na |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Unit Quantity | 1-Unit |
| Number of Items | 1 |
| California Prop 65 Warning | None |
| MPN | DDM007GBAQ04 |
| Item Height | 3.9 in |
| Item Width | 10.6 in |
| Color | Blue |
| Item Depth | 8.7 in |
| Brand | DASH |
| Voltage | 120 V |
| Features | Quick and Easy |
| Material | Metal |
| Type | Mini Donut Maker |
| Model | Dash Express |
| Item Weight | 2.2 lbs |
| Power | 760 W |
Check the listing for details. Dash Express Mini Donut Maker Aqua Green Non-Stick Coating NEW. Color: Blue, Condition: New. Listed at 32.00 USD. Dash express mini donut maker New in box Opened only for photo Makes 7 mini donuts at a time Great for family baking projects Items ship within two business days of received payment 100% feedback, buy with confidence!