| Shape | Circle |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Color | Multicolor |
| MPN | DDM007GBDP04 |
| Material | Metal |
| Item Depth | 8.7 in |
| Brand | DASH |
| Type | Mini Donut Maker |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 3.9 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | Dash Express |
| Features | Non-Stick, Quick and Easy |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Unit Quantity | 1 |
| Number of Items | 1 |
| Item Width | 10.6 in |
| Item Weight | 2.2 lbs |
| Power | 760 W |
| Number of Settings/Programs | 1 |
Check the listing for details. Dash Express Mini Donut Maker! Cute and Stylish!~Never Used!!!. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 19.99 USD. The multicolor design adds a fun and vibrant touch to your kitchen decor.