| Brand | BCSMMCAR |
|---|---|
| Panel size | 2.2*4.2 cm |
| Connector | AUX/USB/Type-C |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| OE/OEM Part Number | Universal |
| Manufacturer Part Number | SUSYC-1.5M |
| Line length | 150cm |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Universal Fitment | Yes |
| Vintage Part | Yes |
| Opening Hole Size | 1.8*3.8 cm |
| UPC | 911501721120 |
Check the listing for details. Dash Flush Mount AUX Port 1.5M Panel USB Extension Cable Adapter Car Accessories. Condition: New. Listed at 15.11 USD. 150CM Car Dash Flush Mount AUX Typr C USB Port Panel Extension Cable Adapter. Car Dash Flush Mount AUX Typr C USB Port Panel Extension Cable Adapter 150CM. Flush mount the socket to your dashboard or other surface.