| Brand | DASH |
|---|---|
| Type | Standard Waffle Maker |
| Shape | Heart, Christmas Tree, Pizzelle, Gingerbread Man |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 120 V |
| Color | Red, Green, Pink, Red |
| Model | DGMS04GBHL |
| Features | Non-Stick, Easy Clean |
| Material | Metal |
| Item Width | 4 in |
| Power | 120 W |
| UPC | 810051856019 |
Check the listing for details. Dash Holiday Mini Maker (Pack of 4). Color: Red, Green, Pink, Red, Condition: New. Listed at 49.99 USD. DASH MINI MAKER PACK OF 4. Heart, Christmas Tree, Gingerbread Man, Pizzelle