| Brand | DASH |
|---|---|
| Type | Standard Waffle Maker |
| Shape | Round |
| Capacity | 4 in |
| Power Source | Electric |
| Color | Pink |
| Model | Mini Maker Waffle |
| Features | Non-Stick, Easy Clean, Indicator Light |
| Material | Plastic |
| Item Depth | 4 in |
| Components Included | Recipe guide |
| Power | 350 W |
Check the listing for details. DASH Mini Maker Waffle Pink 4" Non-Stick Easy Clean Indicator Light. Color: Pink, Condition: New. Listed at 9.50 USD. DASH Mini Maker Waffle Pink 4" Non-Stick Easy Clean Indicator Light