| Number of Compartments | 1 |
|---|---|
| Shape | Round |
| Power Source | Electric |
| Color | Red |
| Custom Bundle | No |
| Material | Plastic |
| MPN | DPIE100GBRD04 |
| Brand | DASH |
| Type | Mini Pie Maker |
| Voltage | 120 V |
| Model | 810051854220 |
| Features | Indicator Light, Non-Stick, Receipes, Included Dough Cutter |
| Components Included | Instruction Booklet, Recipes, Dough Cutter |
| Number of Items | 1 |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 1-15 in |
| Power | 350 W |
| Number of Settings/Programs | 1 |
Check the listing for details. Dash Mini Personal Pie Maker Dual Nonstick Plates Red Pies & Quiche. Color: Red, Condition: New, Made in China. Listed at 150.00 USD. brand new