| Shape | Round |
|---|---|
| Model | DPIE100GBOR04 |
| Number of Compartments | 1 |
| Item Height | 4.3 in |
| Item Depth | 6.7 in |
| Item Width | 4.7 in |
| Power Source | Electric |
| Type | Pie Maker |
| Features | 31.5 inch Cord, Non-Stick |
| Color | Red |
| Components Included | Dough Cutter |
| Manufacturer Color | Red |
| Item Weight | 1 lb 10 oz |
| Power | 420 W |
| Brand | DASH |
| Item Diameter | 4 in |
| Voltage | 120 V |
Check the listing for details. DASH MINI PIE MAKER NON-STICK MAKES PERFECT PERSONAL PIES NEW IN BOX MULTIPLE. Color: Red, Condition: New. Listed at 29.99 USD. Dash Mini Pie Maker in Red. Dual Non Stick Pie Plates w Dough Cutter. NEW IN BOX.