| Capacity | 1 |
|---|---|
| Manufacturer Warranty | None |
| Custom Bundle | No |
| Cable Length | Unknow |
| Item Depth | Waffle |
| Components Included | Non-Stick Pan |
| Country of Origin | China |
| UPC | 0856290005559 |
| Shape | Round |
| Power Source | Electric |
| Color | White |
| MPN | DMW001WH |
| Material | Nonstick |
| Brand | DASH |
| Type | Waffle Maker |
| Item Height | 2.8in |
| Model | DMW001WH |
| Features | Fixed Heating Elements, Indicator Light, Non-Stick |
| Item Width | 6in |
| Item Weight | 1.4lbs. |
| Power | 350W |
Check the listing for details. Dash Mini Waffle Iron Waffle Griddle 4" Non-stick 350 Watts Open Box Apt Size. Color: White, Condition: Open box, Made in China. Listed at 11.95 USD. Open box but waffle iron is factory sealed in original plastic. Never used.