| Package Dimensions LxWxH | 14.21x12.99x9.61 Inches |
|---|---|
| Shape | Round |
| Power Source | Electric |
| Size | 2 pack |
| Color | Red and Blue |
| Item Depth | 4 in |
| Weight | 3.28 Pounds |
| Brand | DASH |
| EAN | 0810051855906 |
| ISBN | 0810051855906 |
| Capacity | 1 |
| Item Height | 4 in |
| Features | Easy Clean, Non-Stick |
| Cable Length | 60 in |
| Components Included | Non-Stick Pan |
| Country of Origin | China |
| UPC | 810051855906 |
Check the listing for details. DASH Mini Waffle Maker 2 Pack - Winter Designs with 4" Non-Stick Coated Surface. Color: Red and Blue, Condition: New, Made in China. Listed at 21.00 USD.