| Shape | Round |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Color | Blue |
| Material | Iron |
| MPN | DMW001AQ |
| Brand | DASH |
| Capacity | 1 |
| Voltage | 120 V |
| Model | Dash B076H1Z2WB |
| Cable Length | 60 in |
| Features | Non-Stick |
| Components Included | Instruction Manual |
| Power | 350 W |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Dash Mini Waffle Maker- Compact Electric Iron for Creative Homemade Treats - Non. Color: Blue, Condition: New, Made in China. Listed at 12.99 USD. Mini Waffle Magic: The Dash Mini Waffle Makeris a compact, lightweight device that quickly creates delicious waffles with a quick heat-up system and even heating surface. Included Components Waffle Maker, Recipe Guide, Instruction Manual, Warranty.