| Brand | DASH |
|---|---|
| Type | Standard Waffle Maker |
| Shape | Round |
| Power Source | Electric |
| Capacity | 1 |
| Color | Red |
| Voltage | 120 V |
| Model | Dash MultiMaker |
| Cable Length | 60 in |
| Features | Removable Plate |
| Components Included | Instruction Manual |
| Item Weight | 4 lbs |
Check the listing for details. Dash MultiMaker Mini Waffle System with Removable Plates Disney | New never Used. Color: Red, Condition: New. Listed at 15.00 USD. The Dash MultiMaker Mini Waffle System is a round standard waffle maker with a red color and electric power source. It has a capacity for 1 waffle and comes with a removable plates for easy cleaning. The compact design makes it easy to store in a small kitchen, and it includes an instruction manual for use. Disney themed waffle maker.