| Features | Non-Stick |
|---|---|
| Brand | DASH |
| Type | MINI WAFFLE MAKER |
| Shape | GINGERBREAD MAN |
| Power Source | Electric |
| Item Height | 4 in |
| Color | RED GINGERBREAD MAN |
| Model | 4" GINGERBREAD MAN |
| Components Included | Instruction Booklet, Recipes |
| Power | 350 W |
Check the listing for details. DASH RED GINGERBREAD MAN 4" MINI SHAPE NON STICK WAFFLE MAKER COMPACT NEW. Color: RED GINGERBREAD MAN, Condition: New. Listed at 17.09 USD. This is a perfect addition to any kitchen. It is a Dash 4" mini gingerbread man shape waffle maker in red with a gingerbread man design design. The 4" cooking surface makes perfectly golden and festive gingerbread man shaped waffle.