| Shape | Heart |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Color | Red |
| MPN | DMW001HR |
| Item Depth | 4 in |
| Brand | DASH |
| Type | Standard Waffle Maker |
| Capacity | 1 |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Item Height | 4 in |
| Model | DMW001HR |
| Features | Non-Stick |
| Cable Length | 60 in |
| Power | 350 W |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. DASH Red HEART Shape Individual Mini Waffle Maker. Color: Red, Condition: Used, Made in China. Listed at 5.00 USD. Like new. Used once. DASH Red HEART Shape Individual Mini Waffle Maker. Smoke free home