| Shape | Round |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Color | White |
| MPN | 072-04-7112 |
| Material | Plastic |
| Item Depth | 6 in |
| Brand | DASH |
| Type | Mini Waffle Maker |
| Manufacturer Warranty | Other: See Item Description |
| Item Height | 3 in |
| Model | Dash Spider Web Mini |
| Features | Non-Stick |
| Components Included | Recipe Book |
| Power | 350 W |
| Item Width | 5 in |
| Item Weight | 1.4100 |
| UPC | 810051853346 |
Check the listing for details. Dash SpiderWeb Mini Waffle Maker White 4" Cooking Surface Non-Stick Halloween. Color: White, Condition: New. Listed at 20.99 USD. Nonstick 4-in. cooking surfaces clean easily and help lift your waffles off in one step. Heats up quickly and evenly for perfectly cooked mini waffles. No setup required, just plug it in and you’re ready to go!