| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Item Height | 4 in |
| Brand | DASH |
| Type | MINI WAFFLE MAKER |
| Shape | STAR |
| Power Source | Electric |
| Color | WHITE CANDY CANE |
| Model | 4" WHITE CANDY CANE WAFFLE MAKER |
| Components Included | Instruction Booklet |
| Power | 350 W |
Check the listing for details. DASH WHITE CANDY CANE 4" MINI SNOWFLAKE SHAPE WAFFLE MAKER COMPACT NEW. Color: WHITE CANDY CANE, Condition: New. Listed at 18.99 USD. This is a perfect addition to any kitchen. It is a Dash 4" mini snowflake shape waffle maker in white with a candy cane design. The 4" cooking surface makes perfectly golden and festive snowflake shaped waffle. It is cute and compact, cook without taking over your countertop and store easily in small kitchens. Whip up a variety of dazzling treats for the whole family with our included recipe guide. It is PFOA free nonstick surfaces wipe clean in a dash, so your mini maker can shine om! It is BRAND NEW and in the original box. Comes from a smoke free, pet free home. A great deal for you! See my other auctions for more unique items. I do combine shipping!