| Compatible Brand | For Kobo |
|---|---|
| Color | Black |
| Compatible Model | FYQ-K2 |
| MPN | FYQ-K2 |
| Item Length | 2.83 in |
| Brand | DATAFY |
| Type | REMOTE CONTROL |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 0.7 in |
| Model | FYQ-K2 |
| Features | Battery Powered |
| Unit Quantity | 1 |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 1.14 in |
Check the listing for details. DATAFY Remote Control Page Turner for Kindle Paperwhite Oasis Kobo eReaders. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 12.25 USD.