| Brand | David Beckham |
|---|---|
| MPN | DB1135-0PJP-17 |
| UPC | 716736835761 |
| Style | Rectangular |
| Department | Men |
| Frame Color | Blue |
| Frame Material | Acetate |
| Temple Length | 150mm |
| Type | Eyeglasses |
| Lens Width | 58mm |
| Bridge Width | 17mm |
Check the listing for details. David Beckham Men's Crystal Blue Rectangle Eyeglass Frame - DB1135-0PJP-17. Condition: New with tags. Listed at 54.99 USD. Features include spring-flex hinges for easy operation while sculpted nose rests provide a comfortable fit. Includes storage case and cleaning cloth. Temple Length: 150mm.