| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Item Height | 3 in |
| Color | Black |
| Material | Stainless Steel, ASA |
| Item Length | 6 in |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Item Width | 5 in |
| Item Weight | 30g |
Check the listing for details. Davis Instruments Vantage Vue Bird Spikes. Color: Black, Condition: New. Listed at 29.99 USD. No warranty. Note: This is a 3D printed part; there will be minor variances and minor surface imperfections between each item, along with visible layer lines. These characteristics are unavoidable but do not affect functionality.