| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Unbranded |
| Book Title | Daviss Drug Guide for Nurses |
| MPN | Does not apply |
| Number of Pages | 1480 Pages |
| Language | English |
| Publication Name | Davis's Drug Guide for Nurses |
| Publisher | Davis Company, F. A. |
| Item Height | 1.9 in |
| Publication Year | 2024 |
| Subject | Nursing / Pharmacology |
| Features | New Edition |
| Item Weight | 34.5 Oz |
| Type | Textbook |
| Subject Area | Medical |
| Author | April Hazard Vallerand |
| Item Length | 8.4 in |
| Item Width | 5.6 in |
| Format | Trade Paperback |
Check the listing for details. Daviss Drug Guide for Nurses - Paperback - GOOD. Condition: Good. Listed at 43.82 USD. Daviss Drug Guide for Nurses - Paperback - GOOD Product Id:1719650039 Condition:USED_GOOD Notes:Item in good condition. Textbooks may not include supplemental items i.e. CDs, access codes etc...