| Number of Items in Set | 1 |
|---|---|
| Compatible Brand | DAX |
| Installation | Yes |
| Category | Bathroom Hardware |
| Shape | Square |
| Color | Chrome |
| Firmness | Brass |
| Product | Dax Brass Square Hose Connector Chrome Finish |
| Material | Brass |
| MPN | DAX-079-CR |
| Set Includes | Dax Brass Square Hose Connector Chrome Finish |
| Item Length | 2" |
| Brand | DAX |
| Type | Bathroom Hardware |
| Department | Bathroom Hardware |
| Item Height | 2" |
| Model | DAX-079-CR |
| Style | Modern |
| Frame Material | Brass |
| Countertop Material | Brass |
| Room | Bathroom |
| Finish | Chrome |
| Item Width | 2" |
| Upholstery Fabric | Brass |
| UPC | 810134522978 |
Check the listing for details. Dax Brass Square Hose Connector Chrome Finish. Color: Chrome, Condition: New. Listed at 39.00 USD. Dax Brass Square Hose Connector Chrome Finish. Condition is New. Shipped with USPS First Class.