| Brand | Dayton |
|---|---|
| Model | 1DKK4A |
| Type: | Wire Rope Clip and Thimble Kit |
| Material: | Zinc Galvanized Steel |
| MPN | 1DKK4A |
| Size: | 1/8 in |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Unit Quantity | 5 Pack |
Check the listing for details. Dayton Wire Rope Clip and Thimble Kit #1DKK4, (5 pack). Condition: New. Listed at 13.99 USD.