| MPN | GLOBALIND-B824864 |
|---|---|
| Material | secret |
| Color | secret |
| Type | secret |
| Item Length | 45.6 in |
| Item Width | 38 in |
| Item Height | 57 in |
| Brand | FixtureDisplays |
| Manufacturer | FixtureDisplays |
Check the listing for details. DBI-Sala? Construction Harness 1113157, Front, Back & Side D-Rings, L. Color: secret, Condition: New. Listed at 1961.70 USD. ExoFit NEX? Construction Style Positioning/Climbing Harness - Model # 1113157. Aluminum back and front D-ring, belt with pad and side D-rings, locking quick connect buckle leg straps, comfort padding (size Large). Features: Hybrid shoulder, back and leg comfort padding Stand-up Tech-Lite? aluminum back D-ringTech-Lite? aluminum front D-ring Body belt/hip pad with Tech-Lite? aluminum side D-rings Duo-Lok? quick connect chest and leg straps Repel? webbing Protective shoulder caps Built-in lanyard keepers Revolver? vertical torso adjusters Impact Indicator Integrated trauma straps Built-in reflective materials Protected labels, equipped with i-Safe? See More Details