MPN 95A932-30S-SS
Item Length 30 in
California Prop 65 Warning No
Brand Delta
Mounting Drop-in
Type Sinks
Number of Faucet Holes 2
Item Height 10 in
Model 95A932-30S
Features Delta 95A932-30S Lorelai 30” Workstation Kitchen
Finish Stainless Steel
Item Width 22 in