| Brand | DEWALT |
|---|---|
| Type | Chainsaw |
| Power Source | Battery |
| Voltage | 60 V |
| Model | DeWalt DCCS677Y1 FlexVolt 20 60V MAX |
| Features | Cordless |
| MPN | DCCS677Y1 |
| Bar Length | 20 in |
| Product Line | DEWALT DCCS |
Check the listing for details. DeWalt Chainsaw 20in 60V Max Brushless Cordless DCCS677 With Carrying Case NEW. Condition: Open box. Listed at 330.00 USD. DeWalt Chainsaw 20in 60V Max Brushless Cordless DCCS677B With Carrying Case NEW