| UPC | 0885911782319 |
|---|---|
| Brand | DEWALT |
| Battery Technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery Capacity | 1.7 Ah |
| Item Height | 3 in |
| Color | Multicolor |
| Voltage | 20 V |
| Model | DCBP034 |
| MPN | DCBP034 |
| Item Length | 7 in |
| Item Width | 7 in |
Check the listing for details. DEWALT DCBP034 BARE 1.7 Ah Lithium Ion Compact Battery. Color: Multicolor, Condition: Open box. Listed at 49.97 USD. DEWALT DCBP034 20 VOLT POWERSTACK BATTERY. DEWALT DCBP034 POWERSTACK BATTERY. Fuel Guage on Battery. ALL BATTERIES LISTED ARE UNUSED AS SEEN IN PHOTO. THESE ARE NOT FACTORY REFURBS.