| Binding | Tools & Home Improvement |
|---|---|
| ProductGroup | Home Improvement |
| Size | 1/2" |
| Item Diameter | 1/2 in |
| Color | 1/2" |
| Label | DEWD7 |
| UPC | 885911419833 |
| Title | DEWALT DD5132 Impact Ready Titanium Drill Bit, 1/2" |
| MPN | DD5132 |
| ProductTypeName | TOOLS |
| Publisher | DEWD7 |
| PackageQuantity | 1 |
| Studio | DEWD7 |
| Brand | DEWALT |
| Type | Drill Bit |
| EAN | 0885911419833 |
| NumberOfItems | 1 |
| Manufacturer | DEWD7 |
| Model | DD5132 |
Check the listing for details. DEWALT DD5132 Impact Ready Titanium Drill Bit, 1/2". Color: 1/2", Condition: New. Listed at 11.97 USD. DEWALT DD5132 Impact Ready Titanium Drill Bit, 1/2". Condition is New. Shipped with Standard Shipping.