| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Number of Items in Set | 1 |
| Speed | 600 RPM |
| Battery Included | No |
| Power Source | Corded Electric |
| MPN | DW246 |
| Auxiliary Handle | Yes |
| Brand | DEWALT |
| Chuck Size | 1/2" CHUCK |
| Type | Drill/Driver |
| Number of Batteries | 0 |
| Voltage | 120 V |
| Model | DW246 |
| Power | 120V |
Check the listing for details. DeWalt DW246 Corded 1/2" VSR Drill 7.8 Amp. Condition: Used. Listed at 46.95 USD. DeWalt DW246 Corded 1/2" VSR Drill 7.8 Amp.