| Brand | DEWALT |
|---|---|
| Accessory Type | Other |
| Color Family | Black |
| Color/Finish | Black |
| Material | Polypropylene |
| Modular Storage Type | Work Top |
| Modular System Type | DEWALT ToughSystem |
| Pack Size | 1 |
| Product Weight (lb) | 5.852 lb |
| Returnable | 90-Day |
| Tool Storage Product Type | Modular System Accessory |
| Product Depth (in) | 22 in |
| Product Height (in) | 2 in |
| Product Width (in) | 33 in |
| UPC | 7445001436411 |
Check the listing for details. Dewalt Toughsystem 2 0 Dxl 30 in Worktop. Condition: New. Listed at 106.64 USD. Stay on top of tough jobs with this durable TOUGHSYSTEM 2.0 DXL 30 in. Built to work with TOUGHSYSTEM 30 in. Compatible with all DEWALT TOUGHSYSTEM 2.0 products.