| Color | Black |
|---|---|
| Material | Aluminum, Metal |
| MPN | HVEF10A |
| Brand | DEWENWILS |
| Type | Exhaust Fan |
| Ventilation System | Exhaust Fan |
| Voltage | 120 V |
| Model | HVEF10A |
Check the listing for details. DEWENWILS 120V AC Fan HVEF10A. Color: Black, Condition: Open box. Listed at 24.99 USD. EXACT item pictured. Never used! Tested; works as it should.