| Year Manufactured | 2004 |
|---|---|
| Item Length | 3 Inches |
| TV Show | Witchblade |
| Vintage | No |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | Just Over 6" DF Top Cow Exclusive Medieval Witchblade Bust |
| Features | 1st Edition, Collector's Edition, Limited Edition, Pop Culture Collectible, DF Top Cow Exclusive Medieval Witchblade Bust by Greg Aronowitz, Sculpted by Greg Aronowitz with Tom & Joy Snyder, #228 of Only 400 Produced, Based on the art of Michael Turner Overseen by Marc Silvestri |
| Unit Quantity | One Just Over 6" DF Top Cow Exclusive Medieval Witchblade Bust |
| Item Width | 3 Inches |
| Movie | Witchblade |
| Character | Medieval Witchblade, Katarina, DF Top Cow Exclusive Medieval Witchblade Bust by Greg Aronowitz |
| Featured Person | DF Top Cow Exclusive Medieval Witchblade Bust by Greg Aronowitz, Katarina, Medieval Witchblade |
| Signed | No |
| Color | Multicolor |
| Material | Cold-Cast Porcelain |
| Scale | Just Over 6" DF Top Cow Exclusive Medieval Witchblade Bust |
| Grade | 100 |
| Franchise | DF Top Cow Exclusive Medieval Witchblade Bust by Greg Aronowitz |
| Brand | DF Top Cow Exclusive Medieval Witchblade Bust by Greg Aronowitz |
| Series | DF Top Cow Exclusive Medieval Witchblade Bust by Greg Aronowitz |
| Type | DF Top Cow Exclusive Medieval Witchblade Bust by Greg Aronowitz |
| Model | DF Top Cow Exclusive Medieval Witchblade Bust by Greg Aronowitz |
| Packaging | Original (Opened) |
| Theme | DF Top Cow Exclusive Medieval Witchblade Bust by Greg Aronowitz |
| Time Period Manufactured | 2000-2009 |
| Genre | Pop Culture Collectible |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Weight | 2 to 3 Pounds |
| UPC | 725130988157 |
Check the listing for details. DF Top Cow Exclusive Medieval Witchblade Bust by Greg Aronowitz #228/400 MINT. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 142.49 USD. Greg Aronowitz. Greg Aronowitz Fan and Collector. designed and sculpted by Greg Aronowitz! Designed and Sculpted by Greg Aronowitz. Designed and Sculpted by Greg Aronowitz! artist extraordinaire Greg Aronowitz!