| Compatible Brand | Possible DBJ substitution, *NO GUARANTEE/WARRANTY ON LAMP LIFE* |
|---|---|
| Brand | Variety of brands |
| Power (Watts) | 500W |
| Type | Lamp Bulb |
| Manufacturer Warranty | None |
| Voltage | 115-120V |
| Model | DFR |
| MPN | DFR |
| To Fit | *AVG. 25-HOUR LAMP LIFE* |
| Watts | 500W |
| Power | 500W |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. DFR (DBJ) "Gold Top" Projector Projection Lamp Bulb 500W. Condition: Used, Made in United States. Listed at 8.99 USD. Local pickup is available in the Ontario Ranch, CA 91761 area.