| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 14 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Unbranded |
| Minimum Measurement | 0.0 in |
| Accuracy | 0.0010 in |
| Maximum Measurement | 6.0 in |
| Dial Color | White |
| Graduations | 0.001 in |
Check the listing for details. Dial Caliper Micrometer 001" Shock Proof 0-6 See Pictures. Condition: Used. Listed at 14.24 USD. BinL