| Processor | Quad Core |
|---|---|
| Screen Size | 6.5 in |
| Color | Gray |
| Chipset Model | MediaTek |
| Memory Card Type | MicroSD |
| Lock Status | Unlocked |
| Model Number | X65 |
| SIM Card Slot | Single SIM |
| Brand | DIALN |
| Network | Unlocked |
| Model | DIALN X65 |
| Style | Bar |
| Operating System | Android |
| Charger Included | No |
| Storage Capacity | 32 GB |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 13.0 MP |
| RAM | 3 GB |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. DIALN X65 - 32GB - Gray (Unlocked) Android Smartphone OPEN BOX. Color: Gray, Condition: Open box, Made in China. Listed at 39.95 USD. DIALN X65 - 32GB - Gray (Unlocked). Unlocked for all GSM networks. Android 13, 32gb storage, 3GB ram, Processor MT6761. Does not work with CDMA carriers such as Verizon, Spectrum, Visible, or TracFone.