| Size | 20mm |
|---|---|
| Applicable Regions | tilling |
| Application | Grinding and Cutting, Mixing |
| Brand | SHDIATOOL |
| Bundle Listing | No |
| Color | Gold |
| connection | M14 thread |
| Country/Region of Manufacture | China |
| diamond height | 15mm |
| Item Diameter | 20mm-125mm |
| Item Length | 60 mm |
| Material | Steel and Diamond |
| Model | 20mm-125mm |
| MPN | A853x1 |
| Number of Items in Set | 1 |
| Package Quantity | 1 |
| Suitable For | Drill |
| total height | 60mm |
| Type | Hole Saw |
Check the listing for details. Diamond Core Bit Hole Saw Drill Ceramic Tile Marble Granite M14 20 -125mm. Color: Gold, Condition: New. Listed at 12.00 USD. M14 Diamond Drilling Core Bits Ceramic Tile Hole Saw Grinder Cutter 6mm-150mm. 3"/4"/5" Rubber/Aluminum Based Backer Pad for Polishing Pad with M14 Thread. 3pcs 8mm M14 Dry Drilling Bits Tile Ceramic Marble Diamond Core Hole Saw Cutter.