| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Measuring Stick Stamp Size | 8" x 1/2" approx. |
| Thank you a ton!, Happy Fathers day | I love building memories with you, Congrats |
| Wood Sign Stamp Size | 2-1/2 x 3/4" approx. |
| Saying/Phrase Stamps: You nailed it, You're handy to have around | Happy Birthday,Thank you for the helping hand, Sorry I screwed up |
| 19 Clear Stamps and 15 Dies | 1 Clear Folder also comes with Instruction sheet. |
| Hammer Stamp Size | 1-1/2" x 3/4" approx. |
| Saw Die Size | 2-1/4" x 3/4" approx. |
| Free USPS Ground Advantage Shipping | with Insurance & Tracking for a safe delivery |
| Brand | Diamond Press |
| Type | Dies and Clear Stamps |
| Hardhat Die Size | 1-1/8" x 1-1/2" approx. |
| Stock Number | Q - 2 |
| Apron Die Size | 4-1/4" x 4" approx. |
| Country/Region of Manufacture | China |
| You're purchasing a New Diamond Press Stamps & Die Set | Title: Apron Pocket Construction Tools |
| Coming from a Non-Smoking Home | We Ship Quick |
Check the listing for details. Diamond Press Apron Construction Tools Dies Stamps Set Dad Fathers Day FREE Ship. Condition: New. Listed at 39.99 USD. You're purchasing a New Diamond Press Stamps & Die Set Title: Apron Pocket Construction Tools 19 Clear Stamps - 15 Dies 1 Clear Folder also comes with Instruction sheet Apron Die Size: 4-1/4" x 4" approx. Saw Die Size: 2-1/4" x 3/4" approx. Hardhat Die Size: 1-1/8" x 1-1/2" approx. Measuring Stick Stamp Size: 8" x 1/2" approx. Hammer Stamp Size: 1-1/2" x 3/4" approx. Wood Sign Stamp Size: 2-1/2 x 3/4" approx. Saying/Phrase Stamps: You nailed it, You're handy to have around, Happy Birthday,Thank you for the helping hand, Sorry I screwed up, Thank you a ton!,Happy Fathers day, I love building memories with you, Congrats. Other Stamps: Apron, 4 other Tools See Photos Free USPS Ground Advantage Shipping with Insurance & Tracking for a safe deliveryFantastic for Card-Making or Scrapbooking ProjectsWE SHIP QUICK Check our FeedbacksComing from a Non-Smoking HomeThanks for looking at our listing