| Blade Diameter | 115mm |
|---|---|
| Blade Material | Steel and Diamond |
| Brand | Ninja |
| Material Cut | Multi-Purpose |
| Blade Diameter (mm) | 115mm |
| Type | Circular Saw Blade |
| Item Diameter | 115mm |
| Model | 115mm All-purpose Diamond Blade |
| Blade Diameter (in) | 4.5 in |
| Package Quantity | 1 |
| Bundle Listing | No |
| Teeth per Inch | 4 |
Check the listing for details. Diamond Saw Blade 4.5 Inch Cutting Disc Ninja Universal Cutting Diamond Disk. Condition: New. Listed at 25.00 USD. New. Opened for pictures. No returns. Buyer pays shipping.