| Size | 4.5''/115mm |
|---|---|
| Blade Diameter | 4.5/5/6 inch |
| Blade Material | Steel and Diamond |
| Brand | HIGHDRIL |
| Bundle Listing | Yes |
| Color | Yellow |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Diameter | 4.5/5/6 inch |
| Item Length | 115/125/150mm |
| Material Cut | Multi-Purpose |
| Model | 115/125/150mm Circular Saw Blade |
| Package Quantity | 1 |
| Teeth per Inch | 4 |
| Type | Circular Saw Blade |
Check the listing for details. Diamond Superthin Saw Blade Circular Cutting Disc for Tile Ceramic 4.5/5/6inch. Color: Yellow, Condition: New. Listed at 11.59 USD. Diamond Core Bit Drill Bits 20-65mm Hole Saw Cutter for Tile Ceramic Marble Tile. 1pc 6-152mm Diamond Drilling Core Drill Bits Hole Saw Cutter for Tile Ceramic. Diamond Drilling Core Bit Hole Saw for Tile Porcelain Marble 25-65mm Hole Cutter.