| Blade Diameter | 125mm |
|---|---|
| Blade Material | Diamond |
| Brand | SHDIATOOL |
| Color | Blue |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Diameter | 125mm |
| Item Length | 125mm |
| Material Cut | Cement, Concrete, Masonry/Block, Multi-Purpose |
| Model | 1pc diamond cutting wheel |
| MPN | A02758x1 |
| Package Quantity | 1 |
| Teeth per Inch | 10 |
| Type | Diamond Saw Blade |
| UPC | 791180036735 |
Check the listing for details. Diamond Turbo Cutting Disc Wheel 5''/125mm Mesh Saw Blade Tile Ceramic 5pcs. Color: Blue, Condition: New. Listed at 41.30 USD. 4"/4.5"/5" Diamond Saw Blade Tile Porcelain Marble Dry Cutting Disc Cutter Wheel. 4pcs 4"/105mm Thin Diamond Turbo Saw Blade Ceramic Tile Granite Cutting Discs. 2pcs 4.5" Wheel Diamond Saw Blade Ceramic Tile Cutting Disc Grinder Cutter 115mm.