| Brand | Fresh |
|---|---|
| Type | Firming Overnight Mask |
| Body Area | Face |
| Features | Black Tea |
| Size | 0.5 oz |
| Main Purpose | Firming Overnight Mask |
| Volume | 0.5 oz |
| MPN | 809280132469 |
| Formulation | Firming Overnight Mask |
| Set Includes | Firming Overnight Mask |
| Scent | Black Tea |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Skin Type | All Skin Types |
| Department | Health & Beauty |
| product name | Black Tea |
| product type | Firming Overnight Mask |
| Size Oz | 0.5 oz |
Check the listing for details. Fresh Black Tea Firming Overnight Mask 0.5oz/15ml New With Box. Condition: New. Listed at 9.63 USD. BLUSH & BRONZERS. Firming Overnight Mask. Product Type: FIRMING OVERNIGHT MASK. SKIN CARESKIN CARE. ANTI AGEING. BRUSH & ACCESSORIESBRUSH & ACCESSORIES. SHOWER GEL/BODY WASH. BRUSH & ACCESSORIES.