| UPC | 0078757010375 |
|---|---|
| Brand | BestAir Pro |
| Type | Tabletop |
| Item Height | 8.75 in |
| Number in Pack | 2 |
| Model | BestAir ALL-1-PDQ-5 |
| MPN | ALL-1-PDQ-5 |
| Item Length | 7.38 in |
| Contaminants Captured | Bacteria |
| Application | Humidifier |
| Item Width | 1.88 in |
Check the listing for details. Freudenberg Filtration Technologies Univ. Condition: New. Listed at 23.00 USD. Extended Life Universal Wick Filter, Fits Bemis, Holmes, Duracraft, Honeywell, Windmere, Kenmore, Gerry, White Westinghouse