| Shape | Rectangle |
|---|---|
| Size | 2 Inch by 3 Inch Magnet |
| Material | Vinyl |
| Item Length | 3 in |
| Materials sourced from | United States |
| Franchise | Novelty |
| Brand | Magnet King |
| Type | Fridge Magnet |
| Features | Flexible, Glossy, Souvenir |
| Time Period Manufactured | 2020-Now |
| Item Width | 2 in |
| Item Weight | 1 oz |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Fridge Magnet: THE BEATLES (Mop Tops). Condition: New, Made in United States. Listed at 3.95 USD. Add a touch of quirkiness to your fridge, car, locker (or anywhere a magnet will stick) with this 2" x 3" Magnet King Fridge Magnet. Made of high-quality vinyl material, this glossy and flexible souvenir is perfect for fans of novelty items. Weighing only 1 oz, it won't add extra weight to whatever or wherever you choose to stick it! Featuring crisp colors & bold letters, this magnet will definitely be a conversation starter.