| Power Source | Electric |
|---|---|
| Color | Silver |
| MPN | EFIC189-B |
| Material | Stainless Steel |
| Item Depth | 15 in |
| Brand | Frigidaire |
| Type | Countertop Ice Maker |
| Capacity | 26 lbs |
| Item Height | 14.5 in |
| Model | EFIC189-B |
| Features | Portable |
| Finish | Stainless Steel |
| Item Weight | 26 lbs |
| Item Width | 11 in |
| UPC | 058465817718 |
Check the listing for details. Frigidaire EFIC189-B-Silver Ice Maker Machine. Color: Silver, Condition: New. Listed at 99.99 USD. Free Local Pick Up. Techno Appliances will always do everything we can to resolve your issue as quickly as possible. We will make sure to correct any situation to the best of our abilities.