| Brand | Frigidaire |
|---|---|
| Installation | Countertop |
| Type | Table Top/Mini Fridge |
| Color | White |
| Item Height | More than 65 in |
| Model | AEG RKB42511AW |
| Number of Doors | 1 |
| Material | Plastic |
| Item Depth | 9.5 in |
| Item Width | Less Than 25 in |
| Power | 120 V |
Check the listing for details. Frigidaire Gallery, 9 Can/6L Mini Cooler/Skincare Fridge. Color: White, Condition: Used. Listed at 25.00 USD. Frigidaire Gallery, 9 Can/6L Mini Cooler/Skincare Fridge. Condition is Used. Shipped with USPS Ground Advantage.